Цей телескоп призначений для спостережень за небесними тілами і наземними об'єктами. Має ручку точних рухів. В комплект входить окуляр прямого зображення х1,5, завдяки якому при спостереженні за наземними об'єктами Ви отримаєте не «дзеркальне», а реальне зображення. Крім того, окуляр прямого зображення х1,5 помножить кратність збільшення телескопа в 1,5 рази. Фокусна відстань телескопа складає 300 мм, діаметр фокус лінзи 70 мм, що робить його ідеальним для роботи з збільшенням в 150 разів менше. У комплекті є 2 окуляра з фокусною відстанню 20 мм і 6 мм Встановивши на телескоп певний окуляр, можна домогтися збільшення в 15 або 50 разів. Також, в комплект входить спеціальна лінза Барлоу х3, яка потроїть кратність збільшення телескопа, розширивши спектр збільшень до 45 і 150 разів. Маючи в комплекті 6 потужностей збільшення, можна спостерігати за планетами нашої сонячної системи і побачити особливості кожної з них. Також, за допомогою цього телескопа можна знайти безліч об'єктів поза межами нашої сонячної системи: галактики, туманності, зоряні скупчення.
Телескоп має просвітлену оптику, що підвищує світлопропускну здатність. Призначений в першу чергу для спостережень Місяця і планет. Розмір лінзи 70 мм дозволяє спостерігати плями на Сонці (обов'язково потрібен спеціальний фільтр), У Місяця - кратери, моря, гори, у Юпітера-супутники Юпітера, у Сатурна - кільця. В межах можливостей телескопа яскраві комети, астероїди і десятки галактик, туманностей. Металева труба телескопа забезпечена світлозахисну блендою з кришкою. У самій кришці є закрите заглушкою отвір діаметром 50 мм, що дозволяє диафрагмировать телескоп при наведенні на яскраві об'єкти космосу. Також це захищає об'єктив від роси і пилу.
Окуляр прямого зображення (Erecting Eyepiece 1,5*) можна встановлювати замість кутовий чи призми в фокусер телескопа. Змінні (малі) окуляри встановлюються в нього з боку спостерігача. Не забувайте фіксувати всі окуляри стопорними гвинтами (хромовані гвинти з зубчастої головкою). При цьому зникає ефект дзеркального відображення, яка має місце при використанні кутовий чи призми ( право - ліво не поміняні місцями). При використанні прямого збільшення окуляра зростає на 50%, кут поля зору, відповідно зменшитися, так само зменшиться світлосила. Также в комплект входит зеленый светофильтр для наблюдения за Луной.
При использовании малых сменных окуляров Н20 мм и Н6 мм увеличение телескопа соответственно 15 и 50 крат (как правило, большинство любителей астрономов предпочитают малому увеличению (до 50x) большую часть времени наблюдений). При использовании прямого окуляра вместе с угловой призмой увеличение возрастает на 50%, угол поля зрения, соответственно уменьшиться, так же уменьшится светосила. Также в комплекте линза Барлоу, дающее увеличение в три раза больше, до 150 крат.
Діагональна кутова 90-градусна призма з обертаючою системою дає пряме неперевернутое (дзеркальне зображення.
Рейковий фокусер забезпечує плавне наведення на об'єкт. Посадковий діаметр фокусера для окулярів - 1.25"
Монтування телескопа обладнана альтитудно-азимутным кронштейном, що дозволяє плавно змінювати напрямок зору у вертикальній (альтитуда) і горизонтальної (азимут) площинах. А також є ручка для точних рухів. Якісний штатив.
Телескоп з-за свого легкої ваги ідеально підходить для мандрівників.
Телескоп поставляється в кольоровий упаковці, що особливо актуально при виборі подарунка для дитини чи підлітка.
Які об'єкти можна побачити в телескоп
• На Місяці кратери діаметром 7-10 км
• Фази Венери.
• Полярні шапки і моря на Марсі під час Великого протистояння.
• Пояса на Юпітері, при хороших умовах видимомсти Велике Червоне Пляма, чотири супутники Юпітера.
• Кільця Сатурна, щілина Кассіні при відмінних умовах видимості, рожевий пояс на диску Сатурна.
• Уран і Нептун у вигляді зеленуватих зірок.
• Подвійні зірки, відстань між якими більша 2" – Альбирео, Міцар і інші.
• Тьмяні зірки з граничною величиною до 11,5 m.
• Плями на Сонці (обов'язкова наявність сонячного фільтра).
• Великі кульові (наприклад, M13) і розсіяні зоряні скупчення.
• Яскраві туманності (наприклад, туманність Оріона М31).
• Практично всі об'єкти каталогу Мессьє (110 об'єктів).